Księga Gości
Jeśli chcesz się podzielić swoimi wrażeniami
lub po prostu chcesz wyrazić swoją opinię wpisz sie do Księgi Gości.
Aby dodać swój wpis wypełnij formularz.
Gratulacje i życzenia
29.12.2014 | Monika

W Nowym Roku życzę Panu równie wspaniałych malarskich pomysłów, wizji i radości z ich realizacji.

podziękowanie
05.11.2014 | Stanisłaswa Kowalczyk

Pan Miroslaw to malrz artysta o wielkim talencie. Galeria bardzo zróżnicowana pod względem tematycznym, ktora przyciaga wzrok. Przemily, sympatyczny artysta. Z chęcia kupiłabym album z tak pięknymi obrazami. Wszystkie Pana obrazy chciałabym miec aby cieszyly moje oczy. Dziękuję i życzę jeszcze wiele pomysłów na namalowanie następnych obrazow.

zaczarowana dorożka
27.09.2014 | Teresa Sławińska

Mam w pokoju Pańskie obrazy z cyklu ''Zaczarowana Dorożka'',to niestety tylko reprodukcje,ale i tak bardzo się cieszę.Obrazy są piękne,klimatyczne,przenoszą w inny świat-spokojny,trochę tajemniczy.Lubię na nie patrzeć,gdy chcę choć na chwilę oderwać się od codzienności.
Dziękuję i życzę powodzenia.

Album
09.10.2013 | Basia

Zrobiłam sobie na własny użytek album z Pana obrazami. Kiedy mam ochotę obejrzeć coś pięknego i oderwać się od szarej rzeczywistości to zasiadam z filiżanką dobrej herbaty do tego albumu i zatapiam się w stworzony przez Pana świat. Mój "album" to tylko kolorowe kserokopie Pana obrazów ale może kiedyś doczekam się prawdziwego, pięknie wydanego albumu z Pana obrazami. Proszę o tym pomyśleć, myślę że wielkie grono wielbicieli Pana talentu pragnęłoby go mieć.

Husaria
26.09.2013 | Paweł Lukasz Kolecki

Rozkłada mnie Pan na łopatki scenami Husarskimi...podziwiam jednym słowem....